Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Kontakt
Przedszkole Akademia Małego Olimpijczyka
Strona głowna  /  O przedszkolu
O przedszkolu
 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i chcąc zapewnić najmłodszym mieszkańcom Kaźmierza bardzo dobre warunki rozwoju na etapie przedszkolnym otworzyliśmy w 2012r.  Przedszkole „Akademia Małego Olimpijczyka”. Do sierpnia 2018r. działaliśmy jako przedszkole niepubliczne, natomiast od września 2018r. jesteśmy PLACÓWKĄ PUBLICZNĄ! Znajdujemy się w Kaźmierzu na ul. Sosnowej 6A w spokojnej okolicy w pobliżu lasu.

 

 

Przedszkole jest placówką czynną w godzinach 6:30 – 17:00. Dysponujemy miejscami dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, które przebywają w III grupach wiekowych liczących do 20 dzieci. Każda grupa mieści się w osobnej i dobrze wyposażonej sali zabaw.

Naszą ofertą kierujemy do mieszkańców Gminy Kaźmierz jak również mieszkańców miejscowości sąsiednich, którzy podzielają motto Akademii Małego Olimpijczyka „W zdrowy ciele zdrowy duch!”

 

 

NASZE PRZEDSZKOLE "AKADEMIA MAŁEGO OLIMPIJCZYKA" ZDOBYŁO II MIEJSCE W W POWIECIE SZAMOTULSKIM W PLEBISCYCIE GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO "PRZEDSZKOLE NA MEDAL"  I OTRZYMAŁO TYTUŁ PRZEDSZKOLA ROKU! 


Ostatnia aktualizacja: 2019-10-25